Asansör Vinçinin Avantajları

- May 19, 2017 -

Vinçin bom rotasyonu gövdesi için direğe bağlı Derrick Crane (derrick). Direk vinci bir direkli gövde, dinamik bir kaldırma sistemi ve dengeleyici bir sistemden oluşur. Direk, bumba, destek aygıtı ve kaldırma, luffing, dönen gövde bileşiminin ana bileşenleri.

Destek yoluna uygun olarak, alt eğimli Derrick Crane ve kablo tipi Derrick Crane. Destek direği vinci, asansöre göre daha uzun olan ve yalnızca 270 ° içerisinde dönebilen iki çelik rampa ile asansörü desteklemektedir ancak vinç küçük bir alanı kaplamaktadır. Direk asansör vinci, direği çoklu kablolarla stabilize etmek için kullanılır

Yani direğe monte edilmiş döner platformun alt kısmında, direğe daha kısa bir boom 360 ° döndürülebilir.

Derrick Mast vinçleri genelde kendi voleybol makarasını ve halatını hafif bir yapı, basit şanzıman, kolay montaj ve demontaj avantajları ile kurmak için kullanılır. Sabit nokta yükleme ve boşaltma ağır nesneler ve büyük ekipman kurulumu yaygın olarak kullanılır.

① Direk dikey montaj, dönen mekanizma tarafından tahrik edilen ekseni etrafında dönebilir. Direkte bir destekleme tertibatı bulunmakla birlikte kesinlikle dik durmak zordur, bu nedenle, tel halatı kullanarak, tel ası tabanının alt kısmında, tel halat etrafında, geri çekilebilir bir kaldırma vasıtasıyla döndürme mekanizması kullanılmaktadır. direği çekmek için.

② direk ve mast menteşe alt kısmı, dönme direk ile ve kasnak grubunun hareketi altındaki atım genliği olabilir.

③ direği dikey olarak desteklemek için kullanılan destek cihazı.

④ Kaldırma, değişken genlik, döner vinç, vinç içine motor dairesi dışına monte edilir.


İlgili haberler

ilgili ürünler